Internetový marketing pro vaše podnikání

Internetový marketing vnímáme jako synergický mix všeho, co moderní Internetové prostředí umožňuje. I přes fakt, že na Internetu vznikne pouze 3% HDP, je právě Internet nejdynamičtěji se rozvíjejícím lokálním trhem.

Optimalizujeme pro vyhledávače (SEO)

Většina stránek našich klientů je dlouhodobě na prvních stranách vyhledávačů na relevantní klíčová slova a fráze. A tuto možnost nabízíme i vám. Optimalizace pro vyhledávače je dlouhodobý proces a tak k ní i přistupujeme. Neslibujeme dobré výsledky za pár dní, tak to totiž nefunguje.

Výsledky rychlé optimalizace jsou často rychle pomíjivé, v horším případě hrozí i penalizace. Dopady těchto rizik známe na vlastní kůži a proto je nikomu nedoporučujeme podstupovat.

Umíme nastavit PPC kampaně

Reklamní systémy Sklik a Google Adwords slouží jako dobrý nástroj k doplnění optimalizace pro vyhledávání. Jsou velmi pružné a schopné téměř okamžité reakce na vaše další marketingové akce. Dlouhodobě se dají nákladově zoptimalizovat tak, aby proklik, který už platíte s velkou pravděpodobností také přivedl relevantního zákazníka.

Nad marketingem přemýšlíme tak, aby byl vždy rentabilní

Rentabilita investic do marktingu je pro nás nejdůležitějším faktorem. Vždy se snažíme vytvořit právě takový koktejl marketingových nástrojů, který bude dlouhodobě udržitelný a bude přinášet maximální užitek za minimální náklady. Internet je pomíjivé médium a pokud se marketingové investice nevrací hned, nevrací v krátkém období, nevrací se nikdy.

Naší práci rozumíme

Nechceme vás zbytečně zatěžovat hromadou zkratek, modelů a postupů. Popsat všechny možnosti online marketingu by na pár publikací už daly. Naší práci rozumíme a v případě zájmu společně s vámi vymyslíme řešení přesně na míru vašemu podnikání a možnostem tak, aby se vaše investice do online propagace několikanásobně vracela.

Přesvěčte se! První konzultaci máte zdarma!

Označené* položky jsou povinné.