Prezentujte vaše produkty a služby na Internetu pomocí webových stránek

Přemýšlíte o nových webových stránkách? Ať ještě žádné nemáte, nebo vaše současné nenaplňují vaše představy jsme tu pro vás. Neděláme webové stránky jak na běžícím pásu. Každému klientovi se věnujeme individuálně a vždy se snažíme připravit maximálně funkční komplexní řešení. Nechte tvorbu webových stránek na nás!

Proces tvorby webu
Přípravná fáze

Na začátku se snažíme zjistit maximum o vašem podnikání. Vaše postoje, hodnoty a hlavně konkurenční výhody. Následně si sami uděláme průzkum internetového trhu ve vašem oboru. Během přípravné fáze sbíráme podklady, analyzujeme a přemýšlíme jak vaši firmu odlišit od konkurence.

Proces tvorby

Jakmile máme dostatek podkladů začínáme s tvorbou samotného webu. Grafický návrh vždy vychází až z funkčního modelu nového webu. Nebojíme se vytvářet řešení na míru je-li to třeba.

Implementace a provoz

Hotové stránky umístíme na Internet na vaši doménu a celou prověříme kompletní funkčnost všech prvků. Připojíme vám webovou analytiku a v případě vašeho zájmu pracujeme na tom, aby váš web byl vidět ve vyhledávání.


Promyšlená prezentace

Nejsme továrna, z naší výrobní linky nesjíždí desítky webových stránek denně. Stejně tak nejsme schopni vytvořit kvalitní stránky za pár minut. Nad každým řešením přemýšlíme, ptáme se, analyzujeme a hledáme způsob jak získat maximální výkon za rozumnou cenu.

Jednoduchá správa a údržba

Vytváříme webové stránky pro lidi, kteří chtějí dělat svoji práci a údržbou webu trávit minimum času. Proto jsme vyvinuli vlastní systém pro správu obsahu (CMS), který patří k nejjednodušším na trhu.

Tvorbou webu naše práce nekončí

Vytvoření přehledných a funkčních webových stránek je většinou prvním krokem k úspěšnému využití Internetu pro vaše podnikání. Cílem webových stránek je, aby přesvědčili návštěvníky, že vaše produkty nebo služby stojí za to. Návštěvníci vás však musí prvně v moři nabídek na internetu najít.

Proto optimalizujeme (SEO), sledujeme (monitoring), vyhodnocujeme (analytika) a opět optimalizujeme (konverze, SEO). A tak pořád dokola, aby váš web opravdu podporoval vaše podnikání.

Chcete také funkční webové stránky?

Označené* položky jsou povinné.